skip to Main Content

PROGRAMMA

De European Team Championships 2020 is het officiële Europese Kampioenschap (EK) voor landenteams voor mannen en vrouwen in de twee hoogste divisies van Europa. De winnaars zullen gekroond worden tot Europees Kampioen 2020. De European Squash Federation heeft dit toernooi aan Nederland toegewezen en Squashtime (Eindhoven), Squash Bond Nederland en DPD nemen de organisatie op zich. Naast het EK organiseren we verschillende side events om een maatschappelijk karakter aan het EK te verbinden en verbinding te creëren tussen squash en de maatschappij.

WEDSTRIJDSCHEMA KLOKGEBOUW

Woensdag 29 april

11.00 uur Women’s Division 1 Poule B België – Duitsland

13.00 uur Men’s Division 1 Poule A Engeland – Finland

17.00 uur Woman’s Division 1 Poule A Nederland – Schotland

19.00 uur Men’s Division 1 Poule B Spanje -Duitsland

Donderdag 30 april

11.00 uur Women’s Division 1 Poule B België – Wales

13.00 uur Men’s Division 1 Poule B Spanje – Schotland

17.00 uur Woman’s Division 1 Poule A Nederland – Finland

19.00 uur Men’s Division 1 Poule A Engeland – Frankrijk

Vrijdag 1 mei

11.00 uur Women’s Division 1 Halve finale

13.00 uur Men’s Division 1 Halve finale

17.00 uur Woman’s Division 1 Halve finale

19.00 uur Men’s Division 1 Halve finale

Zaterdag 2 mei

10.00 uur Women’s Division 1

12.00 uur Women’s Division 1 Finale

14.00 uur Men’s Division 1 Finale

 

WEDSTRIJDSCHEMA SQUASHTIME

10.00 uur

Dames Divisie 1 B1-B3 Engeland – Wales

Dames Divisie 1 A1-A3 Frankrijk – Nederland

Dames Divisie 1 A2-A4 Schotland – Finland

Heren Divisie 2 C1-C3 België – Polen

Heren Divisie 2 D1-D3 Denemarken – Oostenrijk

11.30 uur

Heren Divisie 1 B1-B4 Spanje – Tsjechië

Heren Divisie 1 A2-A3 Frankrijk – Wales

Heren Divisie 2 A1-A3 Zwitserland – Portugal

Heren Divisie 2 B1-B3 Hongarije – Zweden

 

13.00 uur

Heren Divisie 1 B2-B3 Schotland – Duitsland

Dames Divisie 2 A2-A3 Polen – Oekraïne

Dames Divisie 2 A1-A4 Zweden – Oostenrijk

Dames Divisie 2 B2-B3 Tsjechië – Ierland

Dames Divisie 2 B1-B4 Spanje – Rusland

15.30 uur

Dames Divisie 1 A1-A4 Frankrijk – Finland

Dames Divisie 1 B1-B2 Engeland – België

Dames Divisie 1 B3-B4 Wales – Duitsland

Heren Divisie 2 C2-C3 Slowakije – Polen

Heren Divisie 2 D2-D3 Ierland – Oostenrijk

17.00 uur

Heren Divisie 1 A1-A3 Engeland – Wales

Heren Divisie 1 A2-A4 Frankrijk – Finland

Heren Divisie 2 A2-A3 Italië – Portugal

Heren Divisie 2 B2-B3 Nederland – Zweden

 

18.30 uur

Heren Divisie 1 B2-B4 Schotland – Tsjechië

Dames Divisie 2 A1-A3 Zweden – Oekraïne

Dames Divisie 2 A2-A4 Polen – Oostenrijk

Dames Divisie 2 B1-B3 Spanje – Ierland

Dames Divisie 2 B2-B4 Tsjechië – Rusland

10.00 uur

Dames Divisie 1 A1-A2 Frankrijk – Schotland

Heren Divisie 2 A1-A2 Zwitserland – Italië

Heren Divisie 2 C1-C2 België – Slowakije

 

 

11.30 uur

Dames Divisie 1 B1-B4 Engeland – Duitsland

Heren Divisie 2 B1-B2 Hongarije – Nederland

Heren Divisie 2 D1-D2 Denemarken – Ierland

 

 

14.00 uur

Heren Divisie 1 B3-B4 Duitsland – Tsjechië

Dames Divisie 2 A1-A2 Zweden – Polen

Dames Divisie 2 A3-A4 Oekraïne – Oostenrijk

Dames Divisie 2 B1-B2 Spanje – Tsjechië

Dames Divisie 2 B3-B4 Ierland – Rusland

15.30 uur

Heren Divisie 2 Kwart finale

Heren Divisie 2 Kwart finale

 

 

 

17.00 uur

Heren Divisie 1 A3-A4 Wales – Finland

Heren Divisie 2 Kwart finale

Heren Divisie 2 Kwart finale

 

 

10.00 uur

Dames Divisie 2 Halve finale

Dames Divisie 1 Plaats 5-8

Dames Divisie 1 Plaats 5-8

Dames Divisie 2 Plaats 5-8

Dames Divisie 2 Plaats 5-8

11.30 uur

Heren Divisie 2 Halve finale

Heren Divisie 1 Plaats 5-8

Heren Divisie 2 Plaats 9-12

 

 

13.00 uur

Heren Divisie 1 Plaats 5-8

Heren Divisie 2 Plaats 9-12

 

 

 

15.30 uur

Dames Divisie 2 Halve finale

Heren Divisie 2 Plaats 5-8

Heren Divisie 2 Plaats 5-8

 

 

17.00 uur

Heren Divisie 2 Halve finale

Heren Divisie 2 Plaats 9-12

Heren Divisie 2 Plaats 9-12

 

 

9.00 uur

Dames Divisie 1 Plaats 3/4

Heren Divisie 1 Plaats 5-8

Dames Divisie 1 Plaats 5-8

Dames Divisie 2 Plaats 3/4

Dames Divisie 2 Plaats 5/6

Dames Divisie 2 Plaats 5/6

10.30 uur

Dames Divisie 2 Finale

Heren Divisie 1 Plaats 5-8

Heren Divisie 2 Plaats 3/4

Heren Divisie 2 Plaats 9-12

 

 

12.00 uur

Heren Divisie 2 Finale

Heren Divisie 1 Plaats 3/4

Heren Divisie 2 Plaats 5/6

Heren Divisie 2 Plaats 7/8

 

13.30 uur

Heren Divisie 2 Plaats 9-12

 

 

 

 

sponsoren

Squashtime
Squash Bond Nederland
DPD
CleanLease
Dunlop
GC biotech
Stam en de Koning
Uniglobe Smart Business Travel
Back To Top